Статті

12 червня, сонячна погода і ще три залікових бали здобув футбольний клуб “Нива” (Стрижавка).

Оновлено: 14 Червня 2014 289

foot

В четвер 12 червня пройшов матч чемпіонату міста і Стрижавська футбольна команда «Нива» здобула перемогу з рахунком 3-1 у грі проти “Вінниця-мол” з Вінниці.

Короткий огляд:

Перший тайм (45 хвилин):

Перші 45 хвилин гри ми побачили дуже багато гострих моментів, які не завершились голами, була боротьба за кожен момент, тому жовті картки мали місце у цій зустрічі. Двічі голкіпера суперників рятувала штанга і багато раз просто якесь везіння, чи то професіоналізм.

На 14 хвилині, Ігор Діброва (3 номер) – команди “Вінниця-мол” збиває у ворота ФК “Ниви” рахунок – 0:1.

Після пропущеного голу гравці Ниви стали жвавішими і от уже на 20 хвилині Богдан Ковтун (15 номер) зрівняв рахунок – 1:1.

На 37 хвилині після подачі від партнерів зльоту пробив досвідчений півзахисник Баланюк Володимир (номер 7) і вивів Стрижавку у перед – 2:1.

На 32 та 44 хвилинах 2 гравці команди “Віннця-мол” отримали по жовтій картці за гру рукою.

Другий тайм (45+1 хвилин):

Після перерви футбол став ще цікавішим, велика кількість моментів. В середині другого тайму ФК “Нива” так прижала суперника, що вони ледь не всі виявились у власній штрафній.

Два рази голкіпера Вінницької команди рятувала поперечина і кілька разів гравці Вінницького футбольного клубу самовіддано кидались під м’яч і рятували ворота.

І нарешті на 88 хвилині ми побачили гол від Сабатовського Віталія (номер 9 – капітана ФК “Нива”), який закріпив перевагу – 3:1.

Робота арбітра:

В матчі було приємно спостерігати за роботою арбітрів, які бачили усі важливі моменти.

Підсумки гри ФК “Нива”:

Наші хлопці показали справжню командну гру і самовіддачу на футбольному полі, гра була злагоджена і позиційна, було видно що зробили висновки з матчу вівторка, коли зіграли з рахунком 3:3.

Гравці ФК «Нива» вдячні за допомогу і спонсорську підтримку:

• Стрижавському кар’єру
  • Директору Стрижавського кар’єру – Парамонову Костянтину Володимировичу
  • Заступнику міського голови і в першу чергу Стрижавчанину – Коровію Валерію Вікторовичу

Гравці Стрижавського клубу вельми вдячні всім вболівальникам, які їх підтримують! І запрошують на наступну гру, яка відбудеться 15 червня об 11:00 на Стрижавському стадіоні.