Статті

Другий обласний конкурс медіа

Опубліковано: Жовтень 12, 2015 306

Протягом минулого навчального року (а саме з вересня 2014 по травень 2015 року) проходив Другий обласний конкурс медіа загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних закладів. Вже вдруге в ньому бере участь шкільна газета «Сходинки зростання», що виходить у Навчально-виховному закладі: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка».

DSC_0225Метою конкурсу було увічнення подвигу українського народу у період Другої світової війні та проведення паралелей із сучасністю. Щоб розкрити обидві ці теми, учні підготували такі статті: «Доля жінки на війні» (автор Юлія Мельник), «Повертайтесь живими» (автори Дарія Глухенька, Крістіна Горешнева, Іванна Заремба), «Без допомоги немає перемоги» (автор Кіра Старкова).

Редагуванням та версткою займалися керівники та редактори газети Мельник К. В., Гуменюк К. С., Ортинська С. Б. та учень 11 класу Гандрибіда Владислав.DSC_0238

21 вересня в Обласному Будинку культури учителя проходило нагородження переможців конкурсу. Редколегія газети «Сходинки зростання» здобула перемогу у 3 номінаціях:

  • ІІІ місце у номінації «Краща друкована шкільна газета»;
  • ІІІ місце у номінації «Краща стаття у друкованих ЗМІ» (стаття «Повертайтесь живими» (автори Дарія Глухенька, Крістіна Горешнева, Іванна Заремба);
  • І місце у номінації «Кращий фоторепортаж» (в якому редколегія висвітлила заходи та події, що проходили у ліцеї для підтримки учасників АТО).

Бажаємо редакторам та авторам газети перемог та звершень у новому навчальному році!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *