ФК “Нива” Стрижавка – ФК “ЕМС-Поділля” 3:2

Оновлено: 21 Липня 2016 195

Склади Команд:

“Нива” Стрижавка: Хомрійчук В., Синельник Р., Собатовський В. (83 хв Очеретний В.), Приходько О., Побережний С., Ткаченко І., Сусол А., Петришин В., Загробський В., Шевченко В., Білоконь А.

“Емс-Поділля”:Бутлєрський О. (46 хв Мукомел Л.), Чернега В. (69 хв Щеглов О.), Туре Ф.(46 хв Рудой В.), Коломієць С. (46 хв Драган А.), Малка С., Мазур К. (58 хв Ісаєв Д.), Дученко І., Попович Р. (46 хв Цибулько А.), Корбут Ю., Пивовар О., Омельченко В.(51 хв Варцаба С.)

Голи:13 хв Пивовар (0-1), 42 хв Сусол (1-1), 44 хв Білоконь (2-1), 78 хв Корбут (2-2),86 хв  Загробський(3-2)

5

Дуже несподіваний результат очікував на нас у 4 турі групи “Б”!

Стрижавська “Нива” зустрічалась з “ЕМС-Поділля”. Перед матчем усі прекрасно розуміли хто фаворит  і навряд чи хтось міг спрогнозувати подібний рахунок. Але!
Але, “Нива” довела власним прикладом, що можна і треба боротись на футбольному  полі!

Початок зустрічі повністю проходив за сценарієм “подолян”. Тотальний контроль м’яча з перших хвилин одразу ж почав призводити до моментів біля воріт Хомрійчука. Вже на 7 хвилині Пивовар гостро прострілював з лівого флангу, кіпер зреагував на цей удар, а добивання Мазура на себе прийняв Побережний Сергій.

Підопічні Коваля не збавляючи обертів постійно тримали в напрузі захисну ланку суперників, яка все ж дала збій на 13 хвилині. Чернега виконав навісну передачу на лінію карного майданчику і Іван Дученко грудьми скинув “круглого” під удар Пивовару – потужний удар і рахунок відкритий!

Відверто кажучи, здавалось, що футболісти зі Стрижавки “посипались”. Замкнувшись біля власних воріт вони відбивали атаку за атакою! Дуже важко переходили на половину поля “Поділля”.

Свій перший напівмомент їм вдалось створити на 20 хвилині. Недозоленим прийомом був зупинений Шевченко Василь. Але штрафний удар був виконаний не точно і м’яч просвистів над поперечкою.
Поступово атаки “Ниви” ставали дещо впевненішими, Артем Сусол все частіше опинявся на вістрі атаки, але бракувало влучності при виконанні завершального удару.

По при це “Поділля” продовжувало тиснути, моменти створювались, але завжди чогось то і не вистачало: чи останньої передачі, чи влучного “пострілу”.

На 31-ій хвилині рахунок мав подвоюватись. Небезпечно пробивав Пивовар, але Хомрійчук майстерно впорався з цим ударом, а на добиванні Поповичу залишалось влучити у порожній кут, проте цього не сталось.

А далі були 10 хвилин, які перевернули хід поєдинку з ніг на голову!

Спочатку завдяки індивідуальній майстерності Шевченко “накручує” поблизу штрафної захисника і пробиває в дальній кут! Не влучив!

Потім Білоконя виводять віч-на-віч за кіпером “подолян” Бутлєрським, але Олександр рятує ворота! Висновків з цієї атаки оборона номінальних гостей не зробила ніяких. Проходить 2 хвилини і вже Сусол Артем опиняється один біля воріт “Поділля”, удар в ближній кут і рахунок стає 1-1!

Поки суперник не прийшов до тями, нова атака лівим флангом і Білоконь отримує шанс виправити власну помилку. На цей раз Андрій впевнено обігравши голкіпера робить рахунок 2-1!!!

Виконавши ряд замін, по перерві “ЕМС-Поділля” повністю заволоділо перевагою на полі.

На 53 хвилині вийшовший на заміну Драган Андрій потужно пробиває зі штрафного по воротам, але м’яч пролітає в сантиметрах від стійки воріт! Далі мав би з вигідної позиції забивати Корбут Юрій, проте не влучив у ворота.

“Нива” повністю віддала ініціативу супернику, намагаючись грати на контратаках, що до речі в них не погано виходило. Кожен раз при переході від оборони до атаки вони шукали Сусола, який боровся за кожну передачу і при нагоді намагався потурбувати голкіпера суперника!

Все ж на 78-ій хвилині ігрова перевага “Поділля” перетворилась в гол! Вкидання ауту від Драгана виявилось гольовою передачою на капітана команди Корбута Юрія! 2-2!

Немов хижак, що відчув запах пораненого звіря, кинулись “подоляни” в атаку! Драган, Корбут, Ісаєв, Пивовар, Малка! Кожен з них мав можливість вирвати перемогу для команди! Але “поранений звір” виявився дуже хитрим і за 4 хвилини до завершення основного часу виконує гостру контратаку в якій Загробський встановлює остаточний рахунок!

3-2! Несподіванно! Але гравці стрижавської “Ниви” довели, що ніколи не варто здаватись і, продемонструвавши чудову командну гру, виривають перемогу у матчі з більш сильним суперником!