Статті

ФК “Нива” (Стрижавка) vs ФК таксі “Вимпел” – 8:2

Оновлено: 29 Серпня 2014 391

1

В понеділок (25 серпня) пройшов матч ХІІІ туру чемпіонату м. Вінниці, в якому наші хлопці переграли футбольну команду таксі “Вимпел” з розгромним рахунком 8-2.

Перший тайм:

В першому таймі стрижавчани тричі відзначились забивши м’яч у ворота суперника. Відчутна перевага над суперниками 3-0.

Другий тайм:

Друга половина матчу була набагато цікавіша, головною несподіванкою стали два забитих м’ячі у наші ворота. Після 15 хвилин гри другого тайму рахунок матчу став 3-2.

Було помітно що після першого тайму наші хлопці втратили пильність, чого категорично не можна робити, але за декілька хвилин вони зібрались і почали збільшувати перевагу в рахунку домінуючи, як на своїй половині так і на половині суперника.

Багато хороших комбінацій від гравців “Ниви” порадували вболівальників і самих гравців, бо великий відсоток з них став причиною чергового голу. Результат по закінченні матчу 8-2.

Велика подяка вболівальникам, які не дивлячись на будній день,початок робочого тижня, прийшли підтримати улюблену команду.