Статті

ФК “Юність” (Мізяківські Хутора) vs ФК “Нива-2” (Стрижавка). За нами перемога – 0:4!

Оновлено: 06 Жовтня 2014 388

football-banner-0-4

Пройшов матч 8 туру першої ліги. У футбольному поєдинку, на стадіоні Мізяківських Хуторів зустрілись команди «Юність» та Стрижавська «Нива-2». Зустріч закінчилась з розгромним рахунком 0:4 на користь Стрижавчан.

1 тайм:

Пролунав свисток, матч почався і вже на 3 хвилині був забитий автогол гравцем «Юності». Рахунок стає 0:1. Гра стає жвавішою і футболісти з Мізяківських Хуторів стараються пробити по воротах, але завдяки гарному захисту та вмілому воротарю, їхні спроби безрезультатні. Так і грали до 43 хвилини, адже в цей час гравець зі Стрижавки Гедзь Сергій забиває гол. Рахунок вже стає 0:2 і не змінюється до кінця першого тайму.

2 тайм:

І знову на початку тайму гол, і знову забиває Гедзь Сергій. Рахунок вже 0:3. «Юність» стає грати агресивніше, але судья нічого не помічає і нікого не карає. На 68 хвилині Гедзь Сергій явно порушує правила і отримує жовту картку, хоча повинна булла б бути червона. Гра продовжилась, але жодна з команд не відзначилась. На 89 хвилині знову гол. Відгадайте хто забив? Правильно Гедзь Сергій! Прямо зірка в цьому матчі. Рахунок 0:4 і матч закінчено.