Статті

Голосуйте за майбутнє нашої держави (місцеві вибори 2015)

Опубліковано: Жовтень 25, 2015 301

maxresdefaultУ будь-якому демократичному суспільстві присутній інститут виборів, який відіграє важливу роль у політичному житті держави.

Хотілося б відмітити, що вибори на території України існували досить давно. Вони виникли ще в первісному суспільстві, де перемагав сильніший. Але кожен історичний етап розвитку нашої держави приносив нові особливості у проведення виборів, тим самим удосконалюючи і роблячи їх справді життєво важливим інститутом політичного життя суспільства, який виконує досить важливу роль сьогодні. Адже вибори є найосновнішою формою безпосередньої демократії.

Сьогодні, у день місцевих виборів, хотілося б звернутися до тих, хто обирає наше майбутнє, – громадян нашої держави. Кожен розуміє, що вибори в Україні не завжди проходили чесним та справедливим шляхом. Завжди були і будуть переможці та переможені. Але пам’ятайте – голос кожного із нас є необхідним та важливим.

slide5Тенденція сучасної України в тому, що свідомі громадяни байдужіють до самого інституту виборів. Люди втомилися від постійного волевиявлення, перестали довіряти політикам. Як правило, першим проявом негативного ставлення до виборів є низька явка виборців у день голосування. Для одних кандидатів це запорука успіху, або можливість використати неявку громадян для збільшення своїх голосів, а для інших – катастрофа. Тому найперше і найголовніше, що повинен зробити кожен свідомий громадянин – прийти на вибори.

Пам’ятайте, що ваш вибір має бути вільним та незалежним. Обирайте по совісті. Голосування за гроші тепер є злочином не лише тих, хто купує, а й тих, хто продає. Вимірювати свій голос гривнями – значить торгувати Батьківщиною. А вона потрібна нам зараз, як ніколи.

Нехай почуття патріотизму, любові до свого рідного краю приведе вас сьогодні на виборчу дільницю та допоможе зробити крок до кращого майбутнього нашої держави.

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *