Статті

Гравці ФК Нива (Стрижавка) перемогли з рахунком 7:1

Оновлено: 03 Червня 2014 1199

foot-27-04-14-32

27 квітня 2014 року на Стрижавському стадіоні зустрілись ФК Нива (Стрижавка) та ФК Світанок (Лука-Мелешківська) – чемпіонат Вінницького району по футболу.

За результатами гри перемогла Стрижавська команда з рахунком 7:1.

Гра була дуже насиченою і доволі цікавою!

I – тайм (45 хвилин, без додаткового часу).

В першому таймі на 3 хвилині, скориставшись гарною нагодою, забив перший гол матчу – Крук Юрій (11 номер).

На протязі наступних 15 хвилин дуже активно нападали гравці ФК Світанок, але реалізувати свої гольові моменти їм так і не вдалось. Завдяки майстерній грі гравців захисту і воротаря ФК Нива Хомрійчука Володимира (номер 1), м’яч у ворота так і не потрапив.

На 20 хвилині, з кутового, Бугай Дмитро (номер 21) зробив точний пас на Сабатовського Віталія (номер 9), який в результаті забив гол головою і рахунок став 2:0 на користь Стрижавської команди.

Через 3 хвилини отримавши пас Сабатовський Віталій (номер 9) обіграв кількох гравців, після чого забив ще один гол у ворота ФК Світанок. І так на 23 хвилині рахунок матчу став 3:0.

На 27 хвилині дуже чітко і впевнено зіграв гравець під номером 17 – Кисляк Андрій. Він витягнув м’яч біля лінії воріт, який стрімко і без перепоно котився у ворота, оминувши вже навіть воротаря.

А на 39 хвилині знову вирізнився Крук Юрій (номер 11) – в результаті гарної гри і прицільного удару по воротам рахунок матчу став 4:0.

II – тайм (45 хвилин, без додаткового часу)

В другому таймі гравці ФК Нива продовжили приємно дивувати вболівальників Стрижавської команди, так як вже на 52 хвилині матчу  Сінельник Руслан (номер 20) – забив ще один гол (5:0).

Легким і точним ударом по воротам на 62 хвилині Сабатовський Віталій (номер 9) – забив третій свій гол за матч (6:0).

Гравці ФК Світанок на 83 хвилині розіграли гарну комбінацію та Слободяник Олександр (номер 16) забив перший і єдиний гол у ворота Стрижавської команди (6:1).

Але останній гол в матчі на 87 хвилині забив гравець футбольного клубу Нива – Бугай Дмитро (номер 21), після якого рахунок став 7:1 на користь господарів поля.

Точку в матчі поставив фінальний свисток судді, після якого гравці привітали один одного, поаплодували вболівальникам за підтримку, зробили кілька фото і пішли на відпочинок.