Державні установи

Інсценізація казки «Рукавичка»

Опубліковано: Березень 17, 2015 6074

Як показує досвід, у поєднанні з інноваційними педагогічними технологіями театралізована діяльність слугує для розвитку естетично-емоційної сфери, уяви, рухових, комунікативних, пізнавальних, образотворчих, музичних здібностей, становлення грамотного та багатого мовлення, виховання культури поведінки, артистизму, позитивного емоційно-ціннісного ставлення до навколишнього, активності, ініціативності, почуття гумору, впевненості у собі, акуратності та дбайливості.

Театральна-ігрова діяльність спонукає малят шукати відображення казкових подій у поведінці людей, переносити у реальне життя засвоєні з інсценівки способи розв’язання проблем, ненав’язливо підводить дитину до самостійних висновків, формує вміння диференціювати добро і зло, бажання робити добрі вчинки.

Життя Стрижавського дитячого садка різноманітне та насичене, і особливе місце в ньому належить театралізованій діяльності. Маленька вистава з участю дітей – це перша елементарна та перехідна форма від гри до мистецтва. Поєднуючи рухи, спів, художнє слово, міміку, пантоміміку, вона сприяє вихованню різних естетичних і моральних почуттів дітей, розвитку творчості та прагнення до пізнання дійсності.

В січні місяці театральний гурток профільної групи «Ромашка» Стрижавського дошкільного навчального закладу «Казка», керівником якого є вихователь Панасюк Людмила Ігорівна, провели інсценізацію казки «Рукавичка». До інсценізації готувалась вся група: одні виконували ролі, інші готували декорації і реквізит, а глядачами обрали діток самого дитячого садка. Атрибути, костюми, реквізити і декорації пожвавили дійство, сприяли створенню творчої атмосфери.

Отже, будемо пам’ятати, що набутий у дошкільні роки власний мистецько-комунікативний досвід – це запорука не лише загального культурного розвитку дитини, а й загалом її особистісної активності в подальшому житті.

Відеозвіт:

Фотозвіт:

Вихователь Л.І. Панасюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *