Статті

Матч 5 туру Першої ліги – ФК “Нива-2” (Стрижавка) vs «Файт» (Вінницькі хутори)

Оновлено: 19 Вересня 2014 616

14 вересня 2014 року відбувся футбольний матч 5 туру першої ліги! Команда «Нива-2» (Стрижавка) приймала команду «Файт» (Вінницькі хутори)! Поєдинок закінчився рахунком 1:1.

1 тайм

Гра почалась. Обидві команди були спокійними та обережними. Гравці Вінницьких Хуторів почали трішки нагліти, і «Нива-2» почала грати агрессивніше. Саме завдяки цьому на 26 хвилині матчу попереджувальну жовту картку отримав стрижавчанин Підпригорщук Дмитро (номер 5). Гра продовжилась, жодна із команд не відзначилась до 37 хвилини, адже саме в цей момент, Гедзь Сергій, який грав під 10 номером отримав гірчичник. Далі, протягом 8 хвилин гра пожвавилась.

2 тайм

На другий тайм всі футболісти вийшли з новими силами, але ту гру яку всі хотіли бачити, нажаль не показали. Було безліч гольових моментів, але їх воротар витягував все, майже все, адже на 73 хвилині матчу, Стрижавський футболіст Шурупа Юрій все ж таки забиває гол! «Нива-2» та її вболівальники радіють як тільки можуть та вже на 87 хвилині матчу цю радість обриває гравець Вінницьких Хуторів, який з 4 спроб підрятд, все таки забиває нам гол.