Статті

Матч 6 туру, першої ліги (ФК “Лука” vs ФК “Нива-2”)!

Оновлено: 28 Вересня 2014 340

football-banner-6-2

21 вересня відбувся черговий футбольний матч. ФК «Лука» приймала на своєму полі Стрижавську команду «Нива-2». Зустріч закінчилась з рахунком 6-2 на користь Луки.

1 тайм:

На 3 хвилині футбольного поэдинку у наші ворота вже був забитий м’яч. Гра продовжилась і на 5 хвилині, м’яч знову у Стрижавських воротах. «Нива-2» почала грати агресивніше, але це привело лише до того, що на 15 хвилині Шурупа Юрій отримав жовту картку. На 17,18 та 21 хвилинах нам знову забивали голи і рахунок вже став 5:0. На 26 хвилині воротар Стрижавки Головенко Віталій, порушивши правила гри, отримав червону картку, і арбітр призначив 11-метровий удар. Воротар відбив пенальті і рахунок залишився 5:0. Гра продовжилась і на ворота став Ґедзь Сергій, на полі залишилось 10 гравців. До кінця першого тайма гра була жвавішою, але безрезультатною.

2 тайм:

«Нива-2» атакувала ворота суперника з різних точок поля, але їхній воротар витягував все що міг. Було багато офсайдів, але арбітр не хотів свистіти, складалось враження що він просто забув свисток вдома. Гра була не дуже цікавою, але на 69 хвилині, Шурупа Юрій забив гол! Гоооооол! Не довго думаючи, на 70 хвилині той самий Шурупа Юрій забив ще один гол. На 30 хвилині гравець «Луки» забив вирішальний гол цього матчу. Рахунок став 6:2. «Нива-2» старалась забити, але нічого не вийшло. Пролунав свисток, гра закінчилась.