Державні установи

Про всеукраїнський день дошкілля.

Опубліковано: Вересень 27, 2016 286

Праця педагогів дошкільного закладу – одна із важливих на шляху становлення особистості дитини. «Дитинство найважливіший період людського життя. І від того, яке було дитинство, і хто вів дитину за руку в ці роки, залежить якою людиною вона стане в дорослому житті. Вихователі дошкільних навчальних закладів разом з батьками дають старт дитині у життя», – підкреслив заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей

23 вересня 2016 року. У цей день Київський Палац дітей та юнацтва зібрав педагогів-дошкільників із усієї України.

Мета цього свята – підняття престижності професії педагога та інших працівників дошкільного навчального закладу, об’єднання потенціалу дошкільної освіти усіх регіонів України, привернення уваги до проблем дитячих садків та дошкільного дитинства.

Заступник Міністра привітав працівників галузі дошкільної освіти з Всеукраїнським днем дошкілля та подякував педагогам за їх відданість своїй справі та любов до своїх вихованців. «Міністерство крок за кроком намагається зробити так, щоб педагоги більше думали не про утримання родини, а про свою самореалізацію та як розвинути таланти дітей, з якими працюють», – зазначив Павло Хобзей.

Під час святкової програми педагоги взяли участь у пізнавальних майстер-класах, оглянули виставки творчих робіт та фахової літератури і дидактичних посібників, концертну програму.

Також, під час проведення урочистої частини,  кращих представників освітньої галузі нагороджено почесними відзнаками Міністерства освіти і науки України та дипломами лауреатів Всеукраїнських фестивалів, що проводилися Міністерством у 2016 році.

Пишаємось тим, що до складу делегації працівників дошкільної освіти Вінницької області, яку очолила Тамара Вікторівна Бачинська, головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти  Департаменту освіти   і  науки Вінницької обласної державної адміністрації, і стали гостями столиці – представники Вінницького району:

Валентина Василівна Бевз, завідувач та Олена Михайлівна Шевчук, вихователь-методист дошкільного навчального закладу «Веселка» с.Лука Мелешківська, Людмила Іллівна Снігур, завідувач дошкільного навчального закладу «Казка» Стрижавської селищної ради Вінницького району, а також, Світлана Анатоліївна Коваль, методист з дошкільної освіти комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти».
Світлана Анатоліївна Коваль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *