Статті

Результати гри ФК “Нива-2” (Стрижавка) з ФК “Світанок” (Хижинці)

Оновлено: 27 Жовтня 2014 339

12 жовтня пройшов футбольний матч у якому зустрілись команди «Світанок» з Хижинців та «Нива-2» з Стрижавки. Закінчився він з рахунком 3:1 на користь Хижинців.

Сказати чесно, навіть немає що писати. Грали спокійно, ніхто нічого не порушував, ніхто нічого не забивав…До 20 хвилини, адже в цей момент м’яч опинився у воротах Стрижавки і рахунок став 1:0. Дуже швидко, а саме на 24 хвилині, «Нива-2» відомстила і рахунок став 1:1. Гол був забитий Ковальчуком Ростиславом. Дві команди хотіли забити, але нажаль ніхто цього не зробив. До кінця першого тайму, рахунок не змінювався. На початку другого тайму був забитий гол Хижинцями і рахунок став 2:1. «Нива-2» стала агресивнішою і мала безліч моментів, та вони нажаль не реалізувались. На 78 хвилині «Світанок» забив ще один гол і рахунок був 3:1. До кінчя матчу ніхто не забив, хоча мали багато шансів. Так і закінчилась зустріч. Рахунок 3:1 подрадував Хижинців, та не Стрижавку.