Статті

Результати виборів депутатів та селищного голови (2015)

Оновлено: 01 Грудня 2015 400

imagesЗа результатами місцевих виборів-2015 селищним головою Стрижавки стала Короленко Таїсія Анатоліївна. Вона працювала на цій посаді із жовтня 2014 року.

Із 26 округів, що є у Стрижавці до селищної ради було обрано 26 депутатів.

Список депутатів, обраних до Стрижавської селищної ради

Округ № 1

Мельник Олена Анатоліївна. Громадянка України, народилася 17.12.1984 р., освіта вища, безпартійна, НВЗ: “ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей смт.Стрижавка”, вчитель, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 2

Сабатовський Віталій Андрійович. Громадянин України, народився 09.09.1987 р., освіта вища, безпартійний, смт Стрижавка, ФОП, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 3

Заремба Валентин Олександрович. Громадянин України, народився 13.07.1980 р., освіта загальна середня, безпартійний, смт Стрижавка, ФОП, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 4

Милий Олександр Іванович. Громадянин України, народився 22.05.1963 р., освіта загальна середня, безпартійний, смт Стрижавка, ФОП, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 5

Вишневський Іван Петрович. Громадянин України, народився 28.08.1959 р., освіта вища, безпартійний, смт Стрижавка, пенсіонер, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 6

Простакова Любов Анатоліївна. Громадянка України, народилася 16.06.1961 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, смт Стрижавка, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 7

Ковальчук Ростислав Анатолійович. Громадянин України, народився 06.07.1972 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ “Сучасні технології БІО”, директор, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 8

Чижик Михайло Вікторович. Громадянин України, народився 15.04.1976 р., освіта вища, безпартійний, Фірма “ВІКА-С”, директор, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 9

Сорока Леонід Михайлович. Громадянин України, народився 01.02.1968 р., освіта вища, безпартійний, смт Стрижавка, ФОП, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 10

Захаревич Микола Михайлович. Громадянин України, народився 28.03.1966 р., освіта вища, безпартійний, ПП “МІКСС”, директор, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 11

Беспалько Валерій Дмитрович. Громадянин України, народився 02.09.1958 р., освіта вища, безпартійний, ПП Агрофірма “Батьківщина”, директор, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 12

Олійник Андрій Миколайович. Громадянин України, народився 01.12.1971 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, смт Стрижавка, пенсіонер, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 13

Гуменюк Катерина Сергіївна. Громадянка України, народилася 01.03.1959 р., освіта вища, безпартійна, НВЗ: “ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей смт.Стрижавка”, вчитель, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 14

Медведська Валентина Василівна. Громадянка України, народилася 07.11.1970 р., освіта вища, безпартійна, Стрижавська селищна рада, секретар, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 15

Карнаух Тетяна Василівна. Громадянка України, народилася 21.09.1964 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, смт Стрижавка, ФОП, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 16

Сендик Вадим Анатолійович. Громадянин України, народився 09.05.1987 р., освіта вища, безпартійний, “Бетон центр”, менеджер, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 17

Островський Віктор Петрович. Громадянин України, народився 03.09.1967 р., освіта вища, безпартійний, Стрижавська селищна рада, Спеціаліст І категорії землепорядник, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 18

Наконечна Ірина Іванівна. Громадянка України, народилася 27.05.1979 р., освіта вища, безпартійна, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 19

Козловська Валентиа Євгеніївна. Громадянка України, народилася 20.06.1959 р., освіта вища, безпартійна, Стрижавська АЗПСМ, Завідуюча, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 20

Крот Михайло Михайлович. Громадянин України, народився 14.04.1975 р., освіта вища, безпартійний, смт Стрижавка, ФОП, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 21

Очеретний Ігор Анатолійович. Громадянин України, народився 13.05.1979 р., освіта вища, безпартійний, КП “Турбота”, директор, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 22

Сидоренко Галина Андріївна. Громадянка України, народилася 12.05.1956 р., освіта вища, безпартійна, Холодокомбінат ТОВ “АЛЕКСГК”, директор, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 23

Мушта Віталій Анатолійович. Громадянин України, народився 04.11.1978 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, смт Стрижавка, ФОП, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 24

Ксенчин Сергій Дмитрович. Громадянин України, народився 07.07.1962 р., освіта вища, безпартійний, смт Стрижавка, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 25

Захаревич Дмитро Миколайович. Громадянин України, народився 07.11.1987 р., освіта загальна середня, безпартійний, смт Стрижавка, ФОП, місце проживання: смт Стрижавка.

Округ № 26

Демченко Андрій Михайлович. Громадянин України, народився 22.12.1992 р., освіта вища, безпартійний, смт Стрижавка, Тимчасово не працює, місце проживання: Вінниця.

Переглянути список депутатів, обраних до Вінницької обласної ради.

Переглянути список депутатів, обраних до Вінницької районної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *