Державні установи

Семінар ОБЖД та ЦЗ на базі ДНЗ

Опубліковано: Листопад 12, 2014 1877

Сьогодні проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на дошкільний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Починаючи з того моменту, як дитина робить перші кроки, вона зазнає впливу небезпечних факторів. Небезпеки підстерігають дитину практично на кожному кроці – удома небезпека йде від електричних, газових приладів, пустощів із сірниками, на вулиці – необережність на дорозі, використання піротехнічних, вибухонебезпечних предметів і т. ін., що може призвести до біди.

Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. Тому про те, як діяти у тій або іншій проблемній ситуації, дитині повинні пояснити батьки і вихователі.

Саме тому,12 листопада 2014 року на базі Стрижавського ДНЗ «Казка» відбувся інструктивно-методичний семінар для вихователів-методистів та вихователів ДНЗ району на тему «Робота вихователів з напрямку «Цивільний захист та основи безпеки життєдіяльності дошкільника», який підготували методисти обласного методичного кабінету безпеки життєдіяльності населення Рустам  Гатауллін і Ольга Гловацька.

Фотозвіт:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *