Статті

Ще одна перемога футбольного клубу “Нива” (Стрижавка)

Оновлено: 03 Червня 2014 441

foot_rain

Пройшов ще один матч Чемпіонату Вінницького району по футболу, в якому зустрілись Стрижавська команда – ФК «Нива» та команда с. Агрономічне – ФК «Патріот».

21 травня наша команда здобула перемогу не зважаючи ні на дощ, ні на відсутність кількох ключових гравців.

На протязі всієї гри пресингували гравці ФК «Нива». Вони дуже часто пробивали по воротам здалеку, так як через дощ воротарям обох команд було дуже не легко.

Перший тайм Стрижавчани перемогли з рахунком 2:1.

Відзначились влучними ударами по воротам – Приходько Олександр, який грав під номером 7 (на 9 хвилині матчу) і Сабатовський Віталій – 9 номер (40 хвилина).

Гравці с. Агрономічне теж не опускали рук і завдяки своєму напору змогли забити в наші ворота на 36 хвилині.

В другому таймі через погодні умови і через не вдалу гру гравця футбольного клубу «Патріот» під номером 3 і воротаря – м’яч був спритнішим і залетів у їхні ж ворота. Після авто голу рахунок матчу став 3:1.

На 60 хвилині гравці ФК «Патріот» змогли відіграти 1 гол.

Та на 63 хвилині з чудового пасу Сабатовський Віталій (номер 9) в один дотик забив ще один гол у ворота суперників.

Після фінального свистку рахунок матчу становив 4:2 на користь Стрижавчан.

Також під час гри спостерігалось сліпе суддівство в результаті якого був зарахований 1 гол з явного офсайду.

Після перемоги ФК “Нива” змістилась на другу позицію турнірної таблиці Чемпіонату Вінницького району.