Статті

Ще один матч чемпіонату міста Вінниця і нічія по закінченню ІІ тайму.

Оновлено: 17 Червня 2014 328

foot-27-04-14 (2)10 червня під пекучим сонцем зіграла свій 6-ий матч Стрижавська “Нива” на першість м. Вінниці і здобула 1 бал, за підсумком 2 таймів рахунок 3:3.

Короткий огляд:

Перший тайм (45 + 1 хвилин).

З перших хвилин команди почали створювати гострі моменти в одному з яких на 15 хвилині нашу команду врятувала поперечина.

Проте відповідь не забарилась і уже на 24 хвилині Сабатовський Віталій (номер 9) забив гол у ворота суперників – 1:0.

На 31 хвилині гравець під 17 номер, команди “Аріта”, своїм ударом переграв Хомрійчука Володимира (номер 1) – рахунок 1:1.

Другий тайм (45 + 1 хвилин).

Початок тайму подарував глядачам ниску гострих моментів, що на жаль не були реалізовані.

На 57 хвилині перебувавши в явному офсайді 11 номер гостів забиває у наші ворота – 1:2.

На 67 хвилині гра рукою у власній штрафній захисника “Аріти” подарувала 11 метровий, який реалізував 5 номер Стрижавки Кисляк Андрій – 2:2.

На 76 хвилині 19 номер суперників, з центру поля сильним ударом пробив по воротам та через невдалу гру голкіпера ФК “Нива” м’яч опинився у сітці – 2:3.

На 79 хвилині знову гра рукою від захисника команди суперника і Кисляк Андрій вдруге переграє воротаря – 3:3.

Робота арбітра:

Арбітрам не вистачає кваліфікованого персоналу. На полі було їх 3 і при тому вони не бачать явних офсайдів, з яких гравці забивають голи. Також помітно з їх сторони емоційність, що є не недопустимим.

Підсумки гри ФК “Нива”

За відсутності кількох ключевих гравців було помітно що хлопцям важко дається кожен момент, проте вони робили все що було в їхніх силах. Важкий суботній матч на виїзді і палке сонце теж дали про себе знати, це було помітно в середині ІІ тайму та всеодно – молодці.

Гравці ФК «Нива» вдячні за допомогу і спонсорську підтримку:

• Стрижавському кар’єру
  • Директору Стрижавського кар’єру – Парамонову Костянтину Володимировичу
  • Заступнику міського голови і в першу чергу Стрижавчанину – Коровію Валерію Вікторовичу

І звісно ж дякують усім вболівальникам за підтримку!!!

Завтра (12 червня) відбудеться наступний матч чемпіонату міста. Вболівай за наших!