Статті

Стрижавський футбольний клуб «Нива» здобув ще одну перемогу в Чемпіонаті Вінницького району з футболу

Оновлено: 05 Червня 2014 923

foot-27-04-14 (2)

4 червня, в теплу і сонячну погоду, на Стрижавському стадіоні була зіграна гра Чемпіонату Вінницького району з футболу за результатами якої перемогла комнда «Нива» – 5:1.

Короткий огляд:

Перший тайм (45+2 хвилин):

На 28 хвилині перший гол матчу у ворота ФК «Десна» забив Крук Юрій (11 номер).

На 40 хвилині через жорстку гру (жорсткий удар ногою під час гри) проти гравця ФК «Десна» – був вилучений з поля гравець ФК «Нива» Кисляк Андрій (номер 17) і команда продовжила гру вдесятьох.

В останні хвилини тайму гравці Десни на 45+2 хвилині забили гол у ворота Хомрійчука Володимира (номер 1) – 1:1.

Другий тайм (45 хвилин):

Граючих 10 чоловік – гравці ФК «Нива» стали дещо жвавішими.

На 58 хвилині забив гол Сінєльник Руслан (номер 14) – гравець Стрижавської команди (2:1).

Швиденько забрали м’яч і вже на 59 хвилині по воротам Десни пробив Крук Юрій (11 номер) і цим змінив рахунок – 3:1.

Під час гри було багато висловів зі сторони гравців в сторону арбітра і лотерею на вилучення виграв Паньков Євгеній команди «Десна» (Нецензурне та образливе ставлення до арбітра), який був вилучений з поля на 60 хвилині. Так команди продовжили гру вже 10 на 10.

На 83 хвилині продовжив збільшувати рахунок матчу Білоконь Андрій (ФК «Нива») і після влучного удару по воротам рахунок став 4:1.

Сінєльник Руслан (номер 14) на 87 хвилині забив останній гол матчу – 5:1.

Робота арбітра

Все ж мало на гру однієї людини! Так було багато помилок з його сторони, але сказати, що він комусь підсуджував неможливо, так як помилки його були рівноправними і в одну і в іншу сторону.

Підсумки гри ФК «Нива»:

Була помітна злагоджена і командна гра. Були миті коли не забивали і в пусті ворота наче долею вимощенний м’яч, проте забивались голи після чудової розпасовки і вправних ударів по воротам. Тож гравці команди до гри Чемпіонату підготувались чудово.

Приємно порадували гравців і присутність вболівальників, які безперечно вплинули на результат гри.