Державні установи

Створюємо майбутнє відповідально й ощадливо!

Опубліковано: Квітень 1, 2017 439

Відповідно до меморандуму про співпрацю у сфері дошкільної освіти між Міністерством освіти і науки України та міжнародною фундацією «Aflatoun International» (Королівство Нідерландів) освіта України взяла участь у Міжнародному проекті соціальної та фінансової освіти дітей 3-18 років «Афлатун». Зміст проекту розроблено у Нідерландах і сприяє соціальній адаптації дітей та формує у них навички правильного використання та економії коштів.  Він спрямований на розвиток самосвідомості, підприємницького духу, дбайливого поводження з ресурсами.

Згідно з наказом МОН України № 46 від 22.01.2016 р з метою упровадження в навчально-виховний процес дошкільних навчальних закладів основ соціальної і фінансової освіти дітей дошкільного віку Стрижавський дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Казка» Стрижавської селищної ради обрано як один з семи закладів у Вінницькій області для впровадження програми «Афлатот» в освітню діяльність у 2016-2018 навчальних роках. 

Отже, дошкільний навчальний заклад «Казка» Стрижавської селищної ради є базовим у Вінницькому районі з впровадження міжнародної програми соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку «Афлатот». Програма «Афлатот» впроваджується у діяльність закладу з вересня 2016 року. Інноваційний процес здійснюватиметься поетапно. У закладі розроблено заходи з упровадження програми, створюються умови, поповнюється розвивальне предметно-ігрове середовище, організовано роботу творчої групи. З метою реалізації нововведень в практику роботи закладу упродовж 2016 – 2018 н.р.р. з вихователями проводяться навчання з ознайомлення змістом програми, моделюванням методів і прийомів взаємодії з дітьми, які стануть ефективними і сприятимуть засвоєнню програмових знань дошкільниками.

Вогняна кулька з космосу на ім’я Афлатун стала частою гостею у дитсадку «Казка» смт  Стрижавка. Саме Афлатун, веселий, добрий та кмітливий герой спонукає дітей досліджувати навколишній світ та взаємодіяти з ним. Девізом Афлатуна є: «Досліджуй, думай, вивчай та дій».

А вже 15 березня  2017 року, на базі Комунального вищого навчального закладу «Вінницької  академії неперервної освіти», педагоги ДНЗ «Казка» смт  Стрижавка ділилися своїми надбаннями та досягненнями …

 Майбутнє кожної людини у її власних руках. Очевидним є те, що виховання соціально – відповідальних та освічених у фінансовій сфері дітей робить їх спроможними змінити власне життя та світ довкола на краще, тим самим збільшуючи шанси на успішне й щасливе майбутнє. Допомогти дітям усвідомити їх потенціал для того, щоб зробити світ кращим за допомогою освіти – ось основна місія «Афлатуна».

 Методист ВРМЦЗО

Коваль Світлана Анатоліївна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *