Державні установи

Свято осені

Опубліковано: Листопад 25, 2016 1014

Традиційно кожного року в усіх освітніх закладах відбувається Свято осені, до якого, готують костюми, вивчають нові вірші та пісні про золотокосу красуню Осінь, розучують жваві таночки.

Завітало  свято Осені і  до Стрижавського ДНЗ “Казка”. А й справді, як не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати свято?  Скільки поетів освідчувались їй у коханні, скільки художників увіковічнили її красу у своїх полотнах.  А вона кожного року знов і знов зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою.

Осінь, таке тендітне слово, яке уособлює собою золоту пору. Сонечко віддає останнє тепло. Земля тихо і солодко засинає під прощальний клекіт пташок, з  кожним днем вкриваючись все теплішою різнобарвною ковдрою листочків. Наші столи збагачуються овочами і фруктами з садів і городів. Все частіше простягаются сріблястими нитками краплинки дощу поєднуючи землю і небо. Дерева  вбираються в різнобарвне листячко і  поєднання червоного, помаранчевого і жовтого на вулицях «насичує» нас почуттям щастя і оптимізмом.

ДНЗ (ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ, ВИННИЦЬКИЙ РАЙОН, СМТ СТРИЖАВКА, ВУЛ. АЛЛЕЇ, 58, 23210

Бджілки

Веселі гноми

Зірочка

Калинонька

Капітошка

Сонечко

ДНЗ – ФІЛІЯ (ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ, ВИННИЦЬКИЙ РАЙОН, СМТ СТРИЖАВКА, ВУЛ. ПРИМІСЬКА, 15, 23211)

Бджілки

Веселка

Дзвіночки

Капітошка

Соняшники

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *