Статті

Великоднє свято

Опубліковано: Квітень 23, 2014 4066

В наш рідний край весна прийшла
Нам всім Великдень принесла
Горять свічки, блищать ікони
Земля в молитві до небес
Христос Воскрес
Христос Воскрес!!!

Великдень – це свято коли люди святкують воскресіння Ісуса Христа, на це свято печуть паски, фарбують та росписують яйця, коли вся родина збирається разом та вітають один одного. Так і в нашому садочку об’єдналась та веселилась велика та дружня родина.

23 квітня 2014 році у Стрижавському ДНЗ “Казка” відбулася розвага “Великоднє свято”, яке підготували музичний керівник Мазур Анжела Валеріївна та вихователі старших груп – Засік Олена Сергіївна, Іванчеко Людмила Григоріївна та Невзгода Галина Леонідівна.

Розвага пройшла в урочистій атмосфері, діти були одягнені в українські вишиванки, особливого настрою надали пісні “Пасху радісно стрічаєм” та “Пасха знов до нас прийшла”.

Емоційно та виразно діти розповідали вірші, а особливо дітям сподобалось грати у народну гру “Віночок”, яка гралася у колі, і та дитина у якої був віночок вибирала собі пару та танцювала з віночком у колі.

Під час розваги діти грали у естафетну командну гру “Перенеси Писанку”. Під час якої розвивали спритність, швидкість, увагу, а також єдність команди та бажання перемогти.

Море позитивних емоцій у дітей викликала гра “Музична писанка”. Всі дітки утворили гарне велике коло і коли музика починала грати, діти передавали писанку один одному, коли музика переставала грати у кого в руказ залишалась писанка, та дитина вибувала з гри. Так коло поступово зменьшувалось і з’явився переможець гри.

Автор статті: вихователь старшої групи Засік Олена Сергіївна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *