Статті

Вибори 2015: як правильно проголосувати?

Опубліковано: Жовтень 22, 2015 377

25 жовтня відбудуться місцеві вибори в Україні, на яких Ви будете визначати майбутнє Вашої громади. Якими будуть Ваша вулиця, школа, лікарня, подвір’я, зупинка – залежить від Вас. Обирайте своє майбутнє, голосуйте відповідально.

  1. вибориПраво голосу на виборах мають громадяни України, які на день їх проведення досягли 18 років.
  2. Ви можете проголосувати тільки за місцем Вашої реєстрації.
  3. У день голосування прийдіть на виборчу дільницю з 8 до 20 години з паспортом громадянина України.
  4. Залежно від типу населеного пункту, в якому Ви зареєстровані, Ви отримаєте від 2 до 6 виборчих бюлетенів для голосування: з виборів депутатів обласної ради, Київської міської ради; районної, районної у місті ради; міської ради; сільського, селищного, міського голови; сільської, селищної ради; міської ради міст, що входять до складу іншого міста; сільського, селищного, міського голови для сіл, селищ, міст, що входять до складу іншого міста.
  5. Кожний виборчий бюлетень заповнюється Вами особисто в кабіні для таємного голосування. Під час заповнення виборчого бюлетеня присутність інших осіб забороняється.
  6. Фотографування та відео фіксація результатів волевиявлення забороняється.
  7. Зробіть у виборчому бюлетені лише ОДНУ позначку, що засвідчує Ваше волевиявлення. Якщо на виборчому бюлетені не поставлено жодної позначки або зроблено більш як одну позначку, то такий виборчий бюлетень вважається недійсним.
  8. Передача виборчого бюлетеня іншій особі карається законом.
  9. Вибори не проводяться в Автономній Республіці Крим, у місті Севастополь та у частині Донецької та Луганської областей.

Інформація із сайту http://info-vybory.in.ua/

Читайте ще:

Вибори 2015: за кого та де голосувати стрижавчанам?

Місцеві вибори 2015. Зміни у виборчій системі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *