Державні установи

«Будемо Лунтика навчати, яку їжу слід вживати»

Опубліковано: Березень 28, 2015 768

Сьогодні перед людством стоять уже складні проблеми, від вирішення яких залежить наше майбутнє. Багато хто вважає, що основні з них породжені екологічною кризою. Насправді ж, головна причина неблагополуччя криється в самій людині. То ж для того, щоб змінювати світ, впливати на нього позитивно, повинні змінитися ми самі. Діти, усвідомивши змалку цінність і значення здоров’я для повноцінного гармонійного розвитку, знаючи фактори, що формують здоров’я, оволодівши практичними навичками контролю і збереження власного здоров’я, первинної профілактики захворювань закладуть надійні підвалини для реалізації власних можливостей бути корисним у суспільстві.

Збереження і зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дітей дошкільного віку – це один із найактуальніших напрямків роботи Стрижавського дошкільного навчального закладу «Казка».

Усе більш очевидною стає залежність рівня здоров’я не тільки від його організації охорони та медичного забезпечення, але перш за все, від самої людини, від її розуміння необхідності зберігати здоров’я. Важливим початковим етапом у цьому процесі є дошкільний вік – під час якого відбудовується формування дитини щодо набуття первинних навичок здорового існування.

В лютому місяці вихователь середньої групи «Ромашка» Панасюк Людмила Ігорівна провела заняття з валеології: «Будемо Лунтика навчати, яку їжу слід вживати». Під час заняття діти розширювала знання про корисні та шкідливі для здоров’я продукти харчування; довели значення вітамінів для здоров’я людини. Діти з великою цікавістю проводили досліди з чіпсами, сухариками, газованими напоями, під час яких назавжди постановили їх не вживати.

Фотозвіт:

Вихователь Л.І. Панасюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *