Державні установи

ДО ПОБАЧЕННЯ ДИТЯЧИЙ САДОК (випуск 2016)

Опубліковано: Червень 3, 2016 810
Тут відкрили вам світ і навчили життя, цінувати й любити природу. Не лишати в біді ні старих ні малих- берегти завжди честь свого роду.

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.

З 25 по 31 травня  дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, представники влади – всі бажаючі прийшли подивитися на наших вихованців – майбутніх школяриків.

Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаві та змістовні свята, які запа­м’ятаються малечі надовго та зали­шать добрі спогади про час перебування у нашому садочку. Тематика свят актуальна до сьогодення, пронизані ниткою патріотизму та любові до своєї країни.

Випускники, які парами урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук­нях, хлопці, як справжні кавалери, – усміхненні і чемні. Цього дня ними пишалися всі:  і батьки, і гості, і колектив дитячого садка. Вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами  на очах…

Під час свята  маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців та отримали на згадку про цей день медалі, віньєтки від вихователів і дарунки від селищного голови Короленко Таісії Анатоліївни.

Багато хороших слів було сказано в цей день  в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

…Швидко і непомітно минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння і мудрості!

Фото/відео звіт

ДНЗ (філія)

Група - Соняшнички

Група - Ромашка

ДНЗ

Група - Ромашка

Група - Грайлики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *