Державні установи

Християнські традиції в дошкіллі

Опубліковано: Квітень 23, 2015 490

DSC03885У світлі квітневі  дні, коли в Україні широко відзначається християнське свято Воскресіння Христового і в педагогічних колективах активізується обговорення проблеми виховання дітей на засадах християнської моралі. Долучення до християнських цінностей – неодмінна складова підготовки дітей до умов сучасності, допомога в самоствердженні, пошуку сенсу життя.  Тож обов’язок  вихователя – дати дошкільнятам уявлення про те, у що вірять християни, ознайомити із заповідями Любові, відповідно  до яких любов до Бога органічно  поєднується з любов’ю до людини, розкрити шлях наближення до морального ідеалу через дотримання дитиною християнських моральних правил у повсякденному житті.

DSCN8963За таких умов світське дошкільне виховання оновить складові гармонійного та всебічного розвитку особистості, серед яких домінантами мають стати чесність, добро, любов. Тому у православній культурній традиції, Великдень безсумнівно стоїть на першому місці серед релігійних свят. У свято Святого Христового Воскресіння кожен може воскреснути душею, кожен здатний воскресити хоча б у пам’яті найкращий і найсвітліший час свого життя. Воскресити своє дитинство. Мені здається, що в кожній щасливій дитині Христос знову воскресає. І коли сміються діти,  радіють самі небеса.

Кожне свято Великодня дає шанс почати життя спочатку. Якщо ви чекали на цей шанс, не втратьте його і нехай радість буття не полишає нас. Від Воскресіння до Воскресіння.

Ось як проходило світле свято Великодня в дошкільному навчальному закладі “Казка”.

Група “Калинонька”

Група “Капітошка”

ДНЗ – філія

Великодня виставка

Методист ДНЗ «Казка» Люба Рішан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *