Статті

Які батареї ставити при газовому опаленні. Радіатори опалення. Продаж, доставка, монтаж. Плюси і мінуси газових конвекторів

Опубліковано: Листопад 21, 2018 33

При монтажі водяної системи опалення велику увагу слід приділяти вибору радіаторів опалення, оскільки вони відіграють значну роль у тепловіддачі, а також підтримці заданої температури в приміщенні. Тут також важливий тип вашого опалення, оскільки від нього залежить вибір того матеріалу, з якого вам буде раціональніше всього змонтувати опалювальну систему.

Це означає, що менший радіатор фанкойла може виробляти таку ж кількість тепла, як і у більшої традиційного радіатора. Робочі температури можуть бути нижче традиційних радіаторів, що робить їх добре придатними для дооснащення опалення з використанням гідравлічного теплового насоса в якості джерела тепла. На відміну від традиційних радіаторів і підлогового опалення, радіатори фанкойлів також можуть використовуватися для охолодження при використанні з реверсивним тепловим насосом.

Радіатори вентиляторної котушки мають індивідуальні електронні термостати, які будуть нагрівати або охолоджувати кімнату, коли через них проходить гаряча або холодна вода, щоб уникнути зайвого повітря. Швидкість вентилятора можна контролювати вручну або автоматично. Вони можуть монтуватися на стіні як самостійний пристрій, втоплені в стіну або повністю приховане, щоб відображалися тільки вхідні і вихідні грати.

При відповіді на питання, які краще, відповісти буде досить важко. Справа в тому, що кожен метал або сплав, з якого виробляються секції сучасних радіаторів, має свої переваги й недоліки. Однак в деяких випадках недоліки одного матеріалу можуть бути перевагою в іншому, при різних типах опалення.

Рекомендації з проектування системи радіатора

Ми проектуємо кожну систему радіатора якомога ефективніше, з огляду на розташування вашого будинку і ваші потреби в опаленні. Для цього важливо пам’ятати, що при проектуванні кожної системи центрального опалення радіатора. Як і в разі будь-якого такого роду послуг, необхідно ретельно вивчити, як трубопровід буде працювати всередині структури будинку. В системі центрального опалення з теплою водою трубопровід проходить від котла до радіаторів, розташованих по всьому будинку. У дерев’яному каркасному будинку труби проходять через каркасну деревину, як електричні та сантехнічні служби.

Якщо ви живете в квартирі з центральним опаленням, то тут традиційно використовуються чавунні радіатори, які з успіхом стоять ось уже не один десяток років і зарекомендували себе з дуже хорошого боку. Чавун має високу теплоємність, що дозволяє йому досить добре прогрівати приміщення, причому температура теплоносія може досягати 90 градусів, що є для нього абсолютно безпечним. Тому в центральних системах опалення при відповіді на питання, які радіатори краще, можна сміливо стверджувати, що чавунні. Єдиним недоліком таких батарей є їх моральна відсталість і незручність в обслуговуванні, якщо ви використовуєте старий тип чавунних радіаторів. Сьогодні у продажу є також сучасні чавунні опалювальні системи, які відрізняються гарним дизайном і сучасним стилем. Єдине велику вагу цього металу робить його установку досить трудомістким і дорогим процесом. У всьому іншому це прекрасний радіатор, який прослужить вам вірну та тривалу службу. Пам’ятайте також про те, що чавун має хорошу стійкість до процесів корозії, а також не боїться агресивних речовин, які можуть бути присутніми в рідкому теплоносії.

У будинку, побудованому з бетону, труби можна прокладати між навісами і стельовими кийками або ганяти в стіну. Радіатори найбільш ефективні при розміщенні в самій холодній частині кімнати, де, ймовірно, найбільша втрата тепла. По можливості, ми розміщуємо радіатори відразу під вікном. Наступне найкраще місце знаходиться в іншому місці на зовнішній стіні. Якщо жодне з них не може бути досягнуто, ми встановлюємо радіатори якомога ближче до цих крапок. Крім того, розміщення радіаторів під виступаючим уступом, підвіконням або мантією допоможе теплотететь в приміщення.

Які радіатори опалення краще і ефективніше опалюють приміщення при використанні котла на твердому паливі? Це також досить серйозне питання, на який зможе відповісти тільки той, хто розуміє властивості використовуваного матеріалу і принцип опалення при різних видах палива. У разі використання вугілля і дров в якості палива, процес розігрівання носитиме тривалих характер. Для якісного прогрівання такого приміщення можна використовувати сталеві і які відразу ж стануть передавати тепло в приміщення, оскільки цей метал швидко нагрівається. Однак це ж може служити і певним недоліком, оскільки після загасання котла і припинення підігріву води, такі радіатори швидко остигають і тепло зникає. Який радіатор грубки краще використовувати в такому випадку для того, щоб тепло максимально довго зберігалося в вашому приміщенні? Для цього слід знову повернутися до чавуну, оскільки він максимально довго продовжує випромінювати тепло навіть після того, як котел з вугіллям і дровами у вас давно згас. У будинках із звичайними це єдиний правильний варіант для того, щоб виключити необхідність вставати о 3-4 годині ночі і підкладати в такий котел чергову партію дров. З хорошими чавунними радіаторами ви можете бути впевненими, що при хорошому розігріві вони будуть відмінно тримати тепло до самого ранку.

Не ідеально позиціонувати радіатори позаду повнорозмірних драпіровок, так як тепло затримується за ними і не направляється в кімнату. Точно так же краще уникати розміщення радіаторів поруч з узголів’ям ліжка або за твердим предметом, який буде перешкоджати природному поширенню тепла. Ми будемо працювати з вами при проектуванні вашої радіаторної системи, щоб забезпечити ідеальне розміщення радіатора на основі макетів ваших приміщень.

Для забезпечення рівної температури у всьому будинку радіатори повинні ідеально розміщуватися в кожній кімнаті, включаючи коридори, туалети, ванні кімнати, спальні і житлові приміщення. У багатоповерхових будинках радіатори також повинні бути розміщені в кімнатах на верхньому поверсі і при посадці. Тому ми обчислюємо наведені вимоги до виходу в наших розрахунках для верхніх рівнів. У деяких більших приміщеннях бажано розділити загальний обсяг енергії, необхідний для однієї кімнати, на два радіатора, що забезпечує рівномірну температуру у всій кімнаті.
А ось використовувати в разі автономного газового опалення. Ось тут раціональніше всього використовувати саме і алюмінієві батареї, оскільки вони максимально повно підходять за своїми технічними характеристиками цього виду обігріву. Саме з такими радіаторами можливості автоматичної підтримки заданої температури теплоносія будуть реалізовані максимально ефективно.

При правильному проектуванні система часто сягатиме вищою, ніж рекомендується, енергії, навіть при надзвичайно низьких зовнішніх температурах. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про додавання системи центрального опалення радіатора в ваш будинок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *