Статті

Квиток в літо. Як не дати малюкові занудьгувати? Канікули з користю і задоволенням.

Опубліковано: Травень 29, 2014 542

280514-13

Чим зайняти дитину влітку? Це питання неодмінно постає на порядок денний перед кожним батьком з наближенням найбільш довгоочікуваних і довгих канікул. Звичайно, для дитини це справжнє свято, а от для батьків – головний біль.

Добре, якщо малюк ще ходить в садок, або коли є шкільний табір, але це не вирішує як правило всієї проблеми. Так, дитина може все літо просидіти вдома перед телевізором або з планшетом в руках … Але це не наш варіант!

Ігри на свіжому повітрі.

280514-14

Відмінний шлях до гарного настрою і здоров’я. Просто прогулянки в парку можуть здатися дитині нудними, а от гра в бадмінтон, тарілку фрісбі – це те, що треба! Відмінним придбанням буде і велосипед. Але якщо для нього немає місця в будинку, то можна купити роликові ковзани, і не тільки дитині, а й собі. Адже удвох набагато веселіше кататися.

280514-15

Якщо ж малюк ще малий, то йому до душі більше доведеться пускання мильних бульбашок, а також малювання на асфальті, адже хто знає може це перші шедеври майбутнього художника?

Розвиваючі заняття в клубах.

Напевно недалеко від будинку є саме клуб позашкільної освіти, який влітку відкритий для дітей різного віку. Відведи дитину туди особисто, нехай вона подивиться, як там може бути цікаво і весело. А право вибирати гурток залиш за нею, поважай її думку.

Відпочинок з сім’єю.

280514-16

Ні це не конкурс, хто більше пролежить на дивані, а наприклад походи, виїзд на природу або квест, якщо дозволяє вік дитини. Так-так, адже його можна організувати і не покидаючи рідних місць. Для цього заготов багато дрібних призів і склади список питань-підказок по знайомому маршруту. А щоб було веселіше, то можеш залучити й інші сім’ї з дітьми.

Пляж.

Обов’язково і настільки часто, наскільки дозволяє час! Адже на те воно і літо, щоб купатися, засмагати і будувати замки з піску. Напевно у вас поруч є водойми. 280514-17 Не лишай свого малюка такої радості. Але не забувай про заходи безопасноти: надування кола (якщо твій малюк не вміє ще плавати), панамка, крем для засмаги і побільше води.

Чим ще зайняти?

Ну звичайно ніхто не відміняв відвідування музеїв, театрів, зоопарків, парку атракціонів … А ще багато бібліотек і книгарень регулярно проводять дні читача для маленьких своїх гостей.

Як бачиш, все в твоїх руках! Зроби так, щоб це літо запам’яталося твоєму скарбу особливо, адже час повернути назад не можна, а спогади проносяться через усе життя. Успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *