Державні установи

Оголошення: «Про призначення субсидій для придбання твердого палива та скрапленого газу»

Опубліковано: Січень 4, 2017 352

До уваги жителів району, які отримували у 2016 році субсидію для придбання твердого палива та скрапленого газу, або мають бажання звернутись за вказаною субсидією у 2017 році вперше управління праці та соціального захисту населення Вінницької райдержадміністрації нагадує, що відповідно до п.14 Постанови Кабінету міністрів України № 848 від 21 жовтня 1995 року «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на рік за особистим зверненням громадян.

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надається на календарний рік. При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінці поточного року.

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива автоматично не перераховується, тому громадянам, які отримували її у попередньому році і мають бажання отримувати у поточному році необхідно звернутись до управління соціального захисту населення із заявою про призначення житлової субсидії особисто, надіслати її поштою, або подати соціальним працівникам при сільських (селищних) радах.

Подати заяву та отримати консультацію з питань призначення житлової субсидії жителі Вінницького району можуть звернувшись до Прозорого офісу за адресою: м. Вінниця, вул. Замостянська, 7, тел..: 50-86-82.

Поштова адреса:
21032, м. Вінниця, вул. Грибоєдова, 10а

Начальник УПСЗН Вінницької РДА Н.П.Ходацька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *