Новини

Оголошується набір у відділення боксу (дитячо-юнацька спортивна школа)

Опубліковано: Травень 25, 2014 1223

Дитячо-юнацька спортивна школа оголошує набір хлопчиків з 10 років на відділення боксу.

box

Чим хороші заняття боксом для дітей?

Тут, звичайно, є один момент, на якому не можна не загострювати увагу. Якщо Ви приведете дитину в секцію боксу в 10 років і якщо він буде постійно здоровий і брати участь у змаганнях, він, швидше за все, до 18-19 років виконає норматив Майстра Спорту з боксу. Це – вже серйозна щабель у розвитку Людини. При цьому це не завадить, а тільки допоможе йому з роботою – адже спортсменам допомагають всюди, особливо майстрам.

Також може статися, що бокс надалі стане ремеслом Вашої дитини – він може стати професійним боксером, або тренером, або спортивним керівником. Це – дуже хороше доповнення до будь-якої кар’єри.

Так чи інакше, заняття боксом для дітей – прекрасний шанс відірвати їх від поганого впливу вулиць, а також від впливу дурних однолітків. Бокс виростить з дітей – сильних дорослих, здатних захистити себе і залишитись впевненими у сьогоднішньому і завтрашньому дні.

Заняття боксом розвивають у дитини такі корисні якості, як сміливість, наполегливість у подоланні труднощів, рішучість і самовладання, швидкість реакції та інші.

У якому віці краще займатися боксом – чи не пізно займатися боксом?

Оптимальним вважається вік 10 років. Як не дивно, але бокс це такий вид спорту, в якому зовсім не пізно віддати дитину і в 15 років і навіть пізніше. Є безліч випадків, коли чемпіонами світу ставали боксери, починаючи займатися боксом лише в 18 або навіть більше років. Прикладами можуть служити чемпіони світу: Антоніо Тарвер, Микола Валуєв, Серхіо Мартінез та інші.

До 10 років віддавати дитину на бокс не рекомендується. Діти погано піддаються навчанню боксу в цьому віці і сенсу займатися у віці до 10 років немає.

Контакти:

Тренер: Чижик Олександр Вікторович
Телефон тренера: (067)-788-15-68

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *