Статті

Перший дзвоник – 2014

Опубліковано: Вересень 1, 2014 1043

00

Ось і пролунав дзвоник радісний завзято у навчально-виховному закладі: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка», що стало символом початку нового навчального року.

На свято до ліцею завітали: головний лікар Вінницького районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги, Шеремета Юрій Петрович, виконуюча обов’язки селищного голови, Медведська Валентина Василівна.

Традиційно захід розпочався з відкриття лінійки, внесення Державного Прапору України і прапору закладу, та виконання Державного Гімну України.

Також було покладено квіти до Обеліску слави та вшановано хвилиною мовчання пам’ять «Набесної сотні» та героїв, які загинули у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої Держави.

Перший дзвоник став урочистим і хвилюючим моментом для усіх присутніх на святі, адже із нього розпочався незвіданий, цікавий і водночас, не легкий шлях до пізнання та самостійного життя. Цей день став особливим і, безперечно, визначним для першачків. Тримаючись за руки одинадцятикласників, які приготували їм подарунки на Свято знань, вперше ступили на шкільний поріг.

01
02

Після святкової лінійки усіх учнів чекав перший урок «Україна – єдина країна», під час якого учителі звернули увагу дітей на події минулого та сьогодення, чим засвідчили прагнення українського народу до вільного, щасливого, заможного життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *