Державні установи

Про проведення «Тижня безпеки життєдіяльності дитини»

Опубліковано: Квітень 28, 2014 2306

Одне з найважливіших завдань дошкільного закладу – охорона життя і здоров’я вихованців. А це означає, що треба не тільки створити умови для їхнього перебування в садочку, а й навчити дітей правил безпечної поведінки, турботи про своє здоров’я. Навчаємо малят безпеки життєдіяльності протягом усього року, а як завершальний акорд роботи проводиться «Тиждень безпеки дитини». Адже саме під час його проведення можна побачити реальну готовність учасників педагогічного процесу до дій в умовах надзвичайної ситуації.

З 21.04. по 25.04.2014 р. проведено «Тиждень безпеки дитини» з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків, вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

Вихователі подбали, щоб у різних осередках групових приміщень було достатньо матеріалів, які сприяють формуванню в дошкільнят навичок безпечної поведінки. Усі заходи проводились під девізом «Вчимося берегти своє життя».

У перші чотири дні проводились заходи, на яких знайомили дітей з особливостями довкілля, правилами особистої безпеки. А п’ятий , заключний день був присвячений закріпленню отриманих знань та практичним тренуванням: практичне відпрацювання заходів з евакуації дітей з приміщення дошкільного навчального закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *