Державні установи

Проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

Опубліковано: Квітень 30, 2016 325

В Стрижавському ДНЗ «Казка» організовано та проведено з 18.04. до 22.04.2016 року «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності  в ДНЗ» Упродовж Тижня знань вихователі підбирали матеріал і форми навчання відповідно віковим групам дітей. Для кращого засвоєння матеріалу користувалися наочними посібниками. Особливу увагу приділяли практичним питанням навчання дітей правильному поводженню в різних життєвих ситуаціях, бесіди супроводжували конкретними прикладами. Для зацікавлення малят вихователі пропонували проблемні ситуації інтегрованого освітнього циклу «Бережіть себе, малята». Педагоги у кожній ситуації показували вихованцям наслідки їхньої неправильної поведінки, непродуманих вчинків. Так діти навчаються розрізняти небезпечні та безпечні для неї предмети, вчаться орієнтуватись у предметному світі через ігрову діяльність.

Вихователями разом з малятами розпочато виготовлення пам’ятки – книжечки «Усім, усім, усім малятам треба правила ці знати».

Особливо цікавою для дітей була розповідь «Знайомі речі також бувають небезпечними, складання пам’ятки безпечної поведінки за серією картинок «Обережним треба бути всюди – у природі і вдома, на улиці, рухлива гра «Стій! Уважним будь! Рушай!», настільний ляльковий театр «Троє поросят на новий лад!, міні- заняття «Навчальні ситуації  щодня», розваги з цікавими конкурсами «Ми вогню не боїмося, з ним боротися вчимося» та «Щоб не трапилось пожежі, треба бути обережним», «Будь обережним на дорозі».

Гарантія успіху – співпраця всіх учасників виховного процесу. Завдяки правильно організованій роботі діти здобувають необхідні їм знання  та вміння з безпеки життєдіяльності, що стає першим кроком до усвідомлення цінності не лише власного життя, а й усього живого, що є на Землі.

 

 

Фото/відео звіт

ДНЗ

Група - Бджілка

Група - Калинонька

Група - Ромашка

Група - Сонечко

Група - Веселі Гноми

Група - Грайлики

ДНЗ (філія)

Група - Бджілка

Група - Веселка

Група - Калинонька

Група - Дзвіночки

Група - Сонечко

Група - Соняшнички

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *