Державні установи

Районний конкурс колискова пісня

Опубліковано: Червень 1, 2017 468

Днями відбувся районний етап конкурсу «Колискова пісня», приурочений Дню матері в Україні й Міжнародному дню сім’ї. Основна мета заходу – естетичний розвиток та виховання дітей дошкільного віку, відродження українських народних традицій.

На творчі змагання завітали очільники районних держадміністрації та ради Михайло Демченко та Сергій Сітарський, начальник відділу освіти РДА Світлана Томусяк. Вони щиро привітали усіх присутніх із таким гарним, колоритним святом, побажали учасникам гарного виконання, чистого звучання, вдалих виступів, глядачам – гарного настрою та приємних емоцій. Подякували очільники краю й батькам малечі та вихователям дошкільних навчальних закладів за відродження українських традицій, патріотичне виховання підростаючого покоління, наголосили, що основне завдання влади – створення гідних умов для виховання та розвитку дітей. Також зазначили, що садочки на терені краю сьогодні одні з найкращих в області.

Напевно недарма кажуть, що усі ми родом з дитинства. Адже кожен з нас з особливою приємністю згадує дитячі роки, мелодійні мамині та бабусині колискові. Саме у колискових наш народ оспівує власні звичаї та традиції. Сьогодні в першу чергу хочу привітати із таким празником діток. Адже ми дорослі живемо заради них, вони наш скарб та надія на гідне майбутнє. Й наш обов’язок піклуватись про підростаюче покоління, аби згодом воно змогло побудувати успішну, вільну та демократичну державу, якою б пишався кожен. Бажаю усіх конкурсантам розкрити свої здібності та таланти й гідно представити свій дошкільний навчальний заклад, гостям – гарного настрою, – мовив Михайло Демченко.

Щиро вітав глядачів та учасників дійства й Сергій Сітарський: «Хочеться привітати усіх присутніх із Днем матері та Міжнародним днем сім’ї. Адже родина – це найцінніше, що є у кожного із нас. Й виховання дітей також починається з сім’ї. Саме із колисковою малеча вперше вчитись розрізняти добро і зло, навчається прекрасному та світлому, засвоює мелодійну українську мову. Тому я вітаю нас усіх із таким гарним святом, бажаю аби воно й надалі щороку проводилось й участь у ньому брали представники усіх дошкільних закладів району. Учасникам бажаю не так перемоги, як вдалих виступів та приємних емоцій», – наголосив Сергій Сітарський.

У конкурсі взяли участь представники 10 садочків краю, серед них був  і  представник Стрижавського ДНЗ “Казка” – Оксана Гусак, яка здобула третє місце.  Глядачів дивували мелодійними колисковими, гарними костюмами та маленькими театралізованими дійствами. Зі сцени лунали народні й сучасні українські колискові пісні, багато виступів супроводжувались ритмічною хореографією та грою на музичних інструментах. Усі учасники конкурсу продемонстрували високий рівень майстерності та професіоналізму.

Джерело: комунальна регіональна газета «Подільська зоря», кореспондент Олена КОНДРАТЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *