Державні установи

Щасливої дороги, випускники (випуск в дитячому садку 2014)!

Опубліковано: Червень 17, 2014 5887

Настав час випускних свят у дитячому садочку. За три літніх місяці багато випускників дитячих садків стануть першокласниками. Увесь цей рік вони «дорослішали», хоча на випускних фотографіях, як не намагалися, а вигляд у малюків усе – таки був зворушливий, такий самий, коли вони завітали в дитячий садок чотири роки тому.

На останньому святі в дитячому садку дітям дають безліч жартівливих порад і мудрих напуттів у їх нове шкільне доросле життя. Вони змагаються, хто швидше складе портфель, хто краще напише літери або прочитає слово. Вони граються, але їх думки линуть вже за межі дитячого садка. Діти прагнуть наблизити майбутнє, роздобути якомога більше новин про те, що їх очікує в школі. Вони ще не можуть зрозуміти того факту, що якась частина життя вже прожита абр минає безповоротно. Це можуть оцінити зараз лише батьки і вихователі.

Кілька років тому ці діти нагадували зграйку безпорадних і незграбних крихіток. За час перебування в садочку вони навчилися самостійно їсти, зав’язувати шнурки і товаришувати, розв’язувати логічні задачі і розмовляти англійською мовою.

І ось тепер, коли група перетворилася на колектив, тепер, коли знає про кожного малюка все, доводиться розлучатися.

Улітку до садочка завітають нові малюки, і знову потрібно буде навчати їх усього. Але жодна група не зникає з пам’яті вихователя. Кожний малюк залишає слід в його серці.

Деякі, напевно, ті з ким було найбільше турбот, про кого найбільше треба було хвилюватися. Запам’ятовуються особливо.

Вихователі дивляться на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вихователі намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету. І ось зараз, коли діти йдуть, вихователі міркують : чи вийшло?

І вийшло найголовніше: щоб у малюка залишилися від перебування в дитячому садку приємні, радісні спогади, чи захоче він, коли виросте, віддати до дитячого садка своїх дітей?

Багато-багато важливих питань постає під час випускних свят. У дітей – свої, у дорослих – свої. Майбутнє розв’яже ці питання : одні – швидко, решту – з плином часу. Тож побажаємо випускникам щасливої дороги.

Усе ж таки ми щасливі люди – педагоги – «дошкільники». Ми тримаємо у своїх руках найбільшу коштовність – Дитинство. Але це і зобов’язує нас до відповідальності перед ним.

Пам’ятаймо про це завжди!

Фотозвіт:

Група Сонечко

Група Бджілка

Група Веселка

Група Калинонька

Автор статті: вихователь – методист Рішан Люба Володимирівна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *