Статті

Стрижавська селищна (сільська) рада

Опубліковано: Квітень 17, 2014 8959

Адреса: Вінницька обл., Вінницький р-н, смт Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 7, 23210
Телефон: 62-34-11

silrada-2

Коментарі

 • Олена

  Доброго дня. За яким номером телефонувати секретарю?

  • Леонід

   62-34-11, але можуть не відповідати.

 • Любов

  Доброго дня! Звертаюся до голови Стрижавської сільської ради, з проханням, будь ласка прийміть якесь адекватне рішення, зверніть увагу на цю проблему. Сьогодні у мене на очах ледве не збили дитину на пішохідному переході навпроти Стрижавської ЗОШ І-ІІІст., школяр переходив на зелене світло, і тут на дуже високій швидкості промчав автомобіль марки газель, перелякана дитина була всього в міліметрі від жахливого ДТП. Невже не можна виділити кошти на встановлення обмежувачів швидкості руху «лежачого поліцейського» перед переходом біля школи, тим паче що там постійно трапляються такі ситуації, чи вам обов’язково потрібна трагічна розв’язка?

  • Леонід

   Доброго дня. Даний сайт – є більше інформативного характеру.
   Зверніться будь-ласка в селищну раду з письмовим зверненням, на яке вони в обов’язквому порядку нададуть письмову відповідь.

 • Надія

  Доброго дня! Куди звернутись з проханням розчистити дорогу в с. Славне (Ближні дачі, зуп. Стежка)?

  • Леонід

   Доброго дня!
   В ЖЕК, або селищну раду.

 • Марія

  Доброго вечора!Закрийте кришкою люк який знаходиться на дорозі поворот з вулиці Київської на колгосп, там біля люка знаходиться велика калюжа і пройти з дітьми а садочок страшно. Вже декілька місяців з люка стерчить тільки одне гілля, там же ходять діти і у ввечері нічого не видно можна ж туди впасти, чи ви чекаєте поки туди все таки хтось провалиться!

  • Леонід

   Доброго дня!
   Зверніться в ЖЕК, або селищну раду.

 • Марина

  Доброго дня. Чотири тижні назад провели освітлення вулиць: Підлісної, Василівки та Партизанської. Чомусь до сих пір вони не підключені до електромережі. Коли будуть світити фонарі?

 • Леся

  Доброго дня, мене цікавить питання, чому не прибирають на зупинках, я розумію, що для багатьох людей це проблема донести папірець до урни, але це не пояснення. Ціле літо ніхто не прибирав, скрізь скло, бумага і тд. Чому сільська рада цим питанням не займається. Це портить весь вигляд села.

 • людмила

  доброго дня

  звертаюся до керівництва селищноі ради
  гарну картинку селищноі ради ви поставили на заставку. а чому не сфотографували яка дорога біля вашоі будівлі. центр села школа невже не соромно мати таке лице а як не можете зробити то спитайте в гройсмана як треба

  • Леонід

   Доброго дня!

   Зображення додав я, а не селищна рада.
   Мета фото – дати можливість знайти селищну раду за зовнішнім виглядом.

   Досить вже жалітись на все на світі, краще починайте завалювати заявами і зверненнями безпосередньо селищну раду, а не сайт коментарями, що дасть більший результат.

   Дякую, за розуміння!

 • Валентина

  Доброго дня, я не знайшла потрібно мені інформації в інтернеті, тому звертаюсь сюди. На території Cтрижавки є діючий пансіонат чи санаторій? якщо так, то як називається і де можна знайти їх контакти? Дякую

 • Артем

  Проблема з освітленням Вулиці Колгоспної досі не вирішена!

  • Леонід

   А що ви зробили, щоб вирішити проблему?
   Чи це ви запитуєте так, до кого звернутись з подібним питанням?

 • Артем

  Чому у всіх мешканців Стрижавки, по всіх вулицях нормально горять ліхтарі, а на вулиці Колгоспній (після другого трансформатора) постійно бликають. Світло горить 5-10 хвилин, а потім на приблизно такий самий термін зникає. Сьогодні я був вимушений іти додому без освітлення. Сумніваюся, що на цих лампах стоіть реле, тому пишу відгук сюди, щоб Ви якимось чином відреагували і, бажано у найкоротший термін, усе виправили. Дякую!

 • Ірина

  Доброго дня шановні, сьогодні ось уже 7 день,як я телефоную в обленерго та ресу, та на мої звертання ніхто не реагує. Діло в тому, що по вулиці Набережній 34 проживаєте дуже не добросовісна людина, тоді коли ви на роботі він варить сваркою свій камаз та прицеп, ви навіть не підозрюєте, що робиться з вашою технікою за вашою відсутністю. Таке трапляється мае кожних два місяці і триває по кілька тижнів, на зауваження не реагує. Де знайти підтримки ? Куди звертатись ? Сил просто немає…. Чому в мене дома має горіти техніка? Чому ця людина не ремонтує такого характеру транспорт на СТО? І чому на прости людей не реагують госслужби? Де знайти відповіді…..

 • Василь Іванович

  Жах!!! В селищі перед школою два десятки бродячих псів не пускають дітей в школу. Хтось же має за цим дивитись. Для чого нашим дітям цей стрес, лишаї, глисти та інші радості.

 • Василь Іванович.

  Голові Стрижавської
  селищної ради
  Короленко Т.А.
  Копія: Директору Стрижавської
  загальноосвітньої школи-ліцею.
  Комарчук Г М.

  Звернення.

  Шановні Таїсіє АнатоліЇвно, Галино Михайлівно дозвольте звернути Вашу увагу на одне із питаннь безпеки дітей у нашому селищі.
  Школа-ліцей розташована на одній із самих напружених транспортних магістралей селища і є, напевне, єдиною школою, навпроти якої не облаштовано пішохдного переходу. Існуючий пішохідний перехід забезпечує потреби працівників та відвідувачів ринку і селищної ради, а діти, обминаючи зграю собак, припарковані автомобілі перетинають проїзжу частину безсистемно, в довільному місці. Кількість таких “порушників” збільшується в зв”язку з початком навчального року та з початком роботи курсів іноземної мови в приміщенні, що знаходиться навпроти школи.
  Місце, де діти переходять вулицю, не огороджене захисними турнікетами, лише з однієї сторони облаштовано дорожним знаком 1.33 ПДР”Діти”, розмітка 1.14.1 ПДР “Зебра” не нанесена, знаки 3.29 ПДР “Обмеження максимальної швидкості” не встановлено.
  Переконливо прошу Вас шановні Таїсіє АнатоліЇвно, Галино Михайлівно зробити все, що в Ваших силах і в межах Ваших повноваженнь для забезпечення безпеки дітей при виході з школи та перетині вулиці.

  Прошу батьків підтримати це звернення на батьківських зборах.

  • Леонід

   Вітаю,
   Напишіть таке саме звернення і подайте в селищну раду.
   Дякую!

 • Василь Іванович

  А чому в нашому інтернет порталі не опубліковано повні прізвища та імена посадових осіб, до яких ми періодично зввертаємось: голови та секретаря сільради, керівників шкіл, садочків і т.і. Це ж не секрет, а часто не знаємо, як звернутись.

  • Леонід

   Дякую! За відгук. При наявності вільного часу обов’язково зберу і опублікую інформацію.

 • Сергій

  Доброго дня. Підскажіть будь ласка телефон бухгалтерії селищної ради і часи роботи.
  Дякую

 • Сергій Іванович

  Доброго всім дня.
  Хочу висловити велику подяку всім причетним до організації прибирання сміття в просіці між кемпінгом і прилеглим полем! Низький Вам уклін і подяка!)) А негідникам які його туди накидали – ганьба!

 • Оля

  На територiї Стрижавської музичної школи знаходиться туалет, яким користуються викладачI та учнi школи, хто вiдповiдальний за його прибирання? Згiдно санiтарних норм, як часто вiн має прибиратися, чи доцiльно його використання в зимовий перiод?

 • Юлія

  Як будуть перейменовані вулиці в селищі?

 • Роман

  Доброго вечора!!! Де можна знайти трактор для посадки картоплі????

 • Артем

  В зв’язку з чим світло на вулиці Колгоспні вимкнули на чотири години?

  • Леонід

   Зі слів представника ПАТ “Вінницяобленерго”:
   Проводяться аварійні роботи. Вимкнення припиняться по завершенню виконання робіт.

  • Леонід

   Якщо виникнуть подібні запитання, краще уточнювати у них за одним з номерів:
   Тел: 0 (800) 217-217
   Тел: (0432) 65-95-95

 • Василь Іванович

  Шановна Таїсіє Анатоліївно! Маю до Вас питання відносно звалища сміття в кар’єрі що прилягає до вул. Алеї навпроти виправної установи. Адміністрація колонії та місцеві мешканці створили там екологічну бомбу. Якщо мешканців можна зрозуміти – у них сміття вивозять раз в місяць і той, хто не має змоги регулярно вивозити в місто тихенько викидає в яр. Адміністрація створила цю біду і має щось зробити для її ліквідації. Я думаю, що якщо напроти колонії на вільному заасфальтованому майданчику що прилягає до звалища установити два сміттєвих контейнера ( близько 1500грн кожний) і зобов’язати колонію оплатити КАТП або “Саланг” вивезення сміття хоча б раз в тиждень (близько 50грн контейнер), то мешканці кидали б сміття тільки у відведені місця. Також, я думаю, можливо найти аргументи щоб принудити колонію хоча б поверхнево засипати землею ті завали сміття, що вже утворилися.
  З повагою до ВАС.

  • Леонід

   Я адмініструю даний сайт. Нажаль селищна рада – не бере участі в публікації новин. Я спробую показати ваше звернення. Та не можу гарантувати відповіді від них. Так як з подібним вже стикався. Краще подібні запитання вирішувати у вигляді письмового звернення в селищну раду. Зразок заявки можете знайти тут. Не забувайте робити в двох екземплярах. Один з них має бути вашим. І вони обов’язково мають бути зареєстровані в канцелярії селищної ради.

   • Жаркова Елена

    Здравствуйте!
    Мне очень нужна информация по поводу работы Стрижавского сельсовета!
    Я родилась в Коло-Михайловке,свидетельство о рождении было выдано в Стрижавке.
    Сейчас проживаю в Крыму.
    Потеряла свидетельство о рождении,надо восстанавливать.
    Что для этого надо?
    Нужно ли давать объявление об утере? И могу ли я дать его в крымской газете?
    Как быстро его выдадут,если я приеду сама,не буду делать запрос,тем более сейчас послать его из Крыма нереально?
    Какой график работы сельсовета? Можно ли обратиться в любой будний день или есть определённый для выдачи документов?
    Заранее спасибо!
    Жаркова (Чернега) Елена.

    • Леонід

     Передзвоніть за номером, який вказаний вище в контактах. Вони мають вам підказати, як краще зробити.

     • Жаркова Елена

      Дякую!

  • Павел

   Краще за 65-95-95 там швидше реагують

 • Сергей Григорьев

  Когда будут публиковаться решения сельсовета?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *