Державні установи

«Тиждень безпеки дитини» в Стрижавському ДНЗ «Казка»

Опубліковано: Червень 3, 2016 681

З метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок вихователів з формування дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя, з метою поліпшення якості навчально – виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту  життя  з 16.05. до 20.05.2016 року проведено «Тиждень безпеки дитини» як форми систематизації знань дітей  про безпечне  довкілля.

19.05.2016 року – проведено практичний тренінг з евакуації дітей та працівників з приміщень дошкільного закладу. Наприкінці «Тижня безпеки дитини» вихователі провели по групах бесіди з дітьми, з’ясували, що сподобалось, що запам’яталось їм. Це допомогло оцінити проведену роботу з навчання дітей питанням безпеки життєдіяльності.

«Тиждень безпеки дитини» вихователі проводили творчо, неформально, створюючи умови для збагачення досвіду дітей щодо безпечної поведінки. Спільна робота  педагогів з малечею,  забезпечує дітям можливість засвоїти навички практичної безпечної життєдіяльності і усвідомити, що її життя та здоров’я – це найдорожче багатство. А дотримання дітьми правил безпечної поведінки та захисних принципів обов’язково допоможе їм у різних життєвих ситуаціях.

ДНЗ (ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ, ВИННИЦЬКИЙ РАЙОН, СМТ СТРИЖАВКА, ВУЛ. АЛЛЕЇ, 58, 23210)

Тиждень безпеки

Тренінг з евакуації

ДНЗ – ФІЛІЯ (ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ, ВИННИЦЬКИЙ РАЙОН, СМТ СТРИЖАВКА, ВУЛ. ПРИМІСЬКА, 15, 23211)

Тиждень безпеки

Тренінг з евакуації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *