Державні установи

ВЕРЕСНЕВА ФЕЄРІЯ ДОШКІЛЛЯ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ

Опубліковано: Жовтень 11, 2018 141

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. 

Варто зазначити, що на передодні українського загальнодержавного свята Дня дошкілля працівники цієї галузі Вінницької області взяли участь у «Вересневій феєрії дошкілля Вінниччини». 

25 вересня: арт-простір підведення підсумків обласних етапів Всеукраїнських конкурсів, Диплом за кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної області, у номінації «Кращий заклад дошкільної освіти сільської місцевості» отримав колектив Стрижавського ДНЗ «Казка» Стрижавської селищної ради. За високий професіоналізм і компетентність, цілеспрямованість і клопітку працю в галузі дошкілля, вірність професійному обов’язку , працівники нашого закладу були запрошені на привітальні концерти з нагоди відзначення професійного свята, на яких відбулося урочисте вручення грамот.

28 вересня: відзначення Всеукраїнського Дня Дошкілля. Делегація Вінницької області, до складу якої увійшла Людмила Снігур, завідувач ДНЗ «Казка» смт Стрижавка відправилась до міста Києва. За значні досягнення в реалізації державної політики в галузі дошкільної освіти, на сцені національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Володимир Ковтунець, перший заступник міністра науки і освіти України, оголосив подяку Людмилі Снігур, директору Стрижавського ДНЗ «Казка» Стрижавської селищної ради.

03 жовтня 2018 року в приміщенні Вінницького районного Будинку культури (с. Вінницькі Хутори) відбулося районне свято з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.   На святі були присутні: голова Вінницької районної державної адміністрації Демченко М.І., Орловська О.О. – керівник апарату Вінницької районної державної адміністрації, голова Вінницької районної ради Сітарський С.М.,  Плакида О.О. – заступник голови Вінницької районної ради, Юсумбелі Р.А. – голова Вінницької районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», керівники й заступники керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.
 З вітальним словом до освітян звернулися голова Вінницької районної  державної адміністрації Демченко М.І. та голова Вінницької районної ради – Сітарський С.М, начальник відділу освіти Вінницької районної  державної адміністрації Томусяк  С. М.

04  жовтня на базі Михайлівської загальноосвітньої школи I-IIIступенів, до дня професійного свята відбувся урочистий концерт. Педагогів селища з професійним святом привітали: селищний голова Стрижавської селищної ради Т. А Короленко. Таїсія Анатоліївна у вітальному слові підкреслила: Шановні вчителі, дорогі освітяни! Сьогодні, разом із золотом осені прийшло всенародне свято – День працівників освіти.  Освітянин є і залишається основною фігурою формування громадянського суспільства, виховання справжнього патріота своєї держави . Також на свято завітав голова Районної державної адміністрації Демченко Михайло Іванович і теж долучився до вітань. Важливість педагога у  вихованні наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє, підкреслила Снігур Л. І 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *