Державні установи

Виїзний семінар-квест для практичних психологів та соціальних педагогів навчальних закладів району

Опубліковано: Квітень 30, 2016 387

З нагоди Всеукраїнського Дня психолога 22 квітня 2016 року відбувся семінар-квест для працівників психологічної служби системи освіти району на тему: «Формування в учнівської молоді позитивного сприйняття життя та відповідального ставлення до свого здоров’я» на базі Бучанського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Сквирського району Київської області.  Робоча зустріч розпочалася з представлення освітньої системи Сквирського району.

Також в рамках семінару відбувся фінальний етап ІІ туру районного інтерактивного конкурсу презентацій психологічних служб дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів району та дитячого будинку «Родинний дім». Практичні психологи та соціальні педагоги – фіналісти Конкурсу – представили свої творчі наробки, а поважне журі у складі голови Вінницької районної організації профспілки працівників освіти П’ятака М.М., методиста психологічної служби відділу освіти Сквирського району Левчук С. С., методиста психологічної служби ВіРМЦЗО Григораш Т.М. підбили підсумки конкурсу та визначили номінантів. За рішенням журі до фіналу увійшла і   психологічна служба  Стрижавського ДНЗ “Казка”презентація якої була відзначена грамотою “Оригінальне використання мультимедійних ефектів”.

По завершенню Конкурсу відбувся квест на тему: «Активно позитивна психологія», який проходив на території парково-ландшафтного комплексу «Буки». Організатор квесту, ідейний його натхненник та ведуча – Будзиган Оксана Миколаївна, практичний психолог Сосонської СЗШ І-ІІІ ст. Кожен пункт квесту був пов’язаний з певною архітектурною чи ландшафтною пам’яткою комплексу «Буки». Кожна хвилина семінару дарувала присутнім задоволення і позитив.DSCN1027 DSCN1042 DSCN1088 DSCN1096

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *