Державні установи

З Днем дошкілля!

Опубліковано: Вересень 30, 2014 1662
kvity
Із Днем дошкілля всіх вітаєм,
Усіх, хто світлом простеляє путь,
Для кого головне в житті – Дитина,
Її освіта і духовна суть.

Хто до дітей приходить не на службу –
На добру зустріч з нашим майбуттям,
Хто їм несе щодня любов і дружбу
І просто віддає своє життя.

Знову осінь. Багряно – листопадна, відкрита усім вітрам.

А що є найпримітнішим цієї пори у календарі – це свято освітян – вихователів, вчителів традиційне знане свято День працівників освіти та Всеукраїнський день дошкілля, який офіційно відзначаємо 27 вересня. Хоча свято це й молоде, та встигло вже стати народним. Мабуть, тому, що всі ми родом з Країни дитинства. І так важливо, щоб дитинство кожного малюка було світлим, радісним і творчим.

Це свято – особливе. Для людей, які прийшли в освіту не випадково, а за покликом душі, це свято важливіше за власний день народження. Вважаю вихователів – найталановитішими людьми. Адже наша професія поєднує в собі так багато: таланти лагідної матері і дослідника світу, актора і художника, поета і майстра на всі руки. Саме ми закладаємо основи людяності, готуємо вихованців до життя, яке сьогодні часто так швидко змінюється. Адже без нас – вихователів, вчителів – не було б фахівців у жодній іншій галузі.

Зі святом вас , дорогі працівники дошкілля! Будьте здорові і щасливі.

Нехай ваші ніжні й гарячі серця зігрівають малечу, хай ваш творчий вогонь надихає колег і батьків малят. Хай усі ми завжди пам’ятаємо: найцінніше, що має суспільство – це діти і педагоги, які торують їм шляхи життя.

Щастя і успіхів вам!

26 вересня 2014 року, у приміщенні актової зали Вінницької райдержадміністрації, відбулися вперше урочистості приуроченні до професійного свята працівників дошкільної освіти Вінницького району. Керівництво району щиро вітало керівників та працівників дошкільних закладів. На їх адресу лунали гарні слова подяки, за результативну плідну, творчу працю та створення позитивного іміджу дошкільної освіти. Почесними грамотами та подяками Вінницької райдержадміністрації, відділу освіти були відзначені і працівники ДНЗ «Казка»:

  • Людмила Іллівна Снігур- завідувач ДНЗ,
  • Любов Володимирівна Пустовіт – вихователь-методист,
  • Людмила Ігорівна Панасюк – вихователь,
  • Тетяна Сергіївна Сорока – вихователь,
  • Лідія Василівна Лисак – вихователь,
  • Валентина Станіславівна Ткачук – завідувач господарства,
  • Наталія Іванівна Шліхта – кухар.

Фотозвіт:

Автор статті: вихователь – методист Рішан Люба Володимирівна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *