Статті

З 1 по 30 квітня міліція проводить місячник добровільної здачі зброї

Опубліковано: Квітень 14, 2014 397

zbroya

Здайте незареєстровану зброю – звільніться від кримінальної відповідальності.

У зв’язку із загостренням криміногенного стану в країні, міліція закликає громадян з розумінням поставитись до вимог МВС і здати в органи міліції вогнепальну зброю, не зареєстровану належним чином, і боєприпаси до неї.

З метою недопущення правопорушень з використанням вогнепальної зброї, боєприпасів до неї, вибухових матеріалів, спеціальних засобів, у тому числі неправомірно вилучених у правоохоронних органів, та зміцнення громадського порядку в черговій частині м. Вінниця та в дільничих пунктах Вінницького району протягом квітня проводиться місячник добровільної здачі зброї.

Незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законодавством передбачено кримінальну відповідальність.

З 1 по 30 квітня поточного року ви можете здати правоохоронцям вогнепальну зброю, бойові припаси, вибухові речовин і пристрої, якими ви володієте без передбаченого законом дозволу. Тим самим ви будете звільнені від кримінальної відповідальності згідно ч.3 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

За довідками щодо порядку добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів звертайтеся до чергової частини м. Вінниця або за тел.: (04342) 43-74-49.

Обговорення для даної сторінки закриті