Державні установи

ЗВІТ про роботу Стрижавського дошкільного навчального закладу ясла-садок «Казка» за 2015-16 н.р.

Опубліковано: Червень 29, 2016 411

22-23 липня відбулося звітування про роботу Стрижавського навчального закладу ясла -садок “Казка” за 2015-2016 навчальний рік.

Метою звітування було: подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідуючої.

Завдання звітування:

  • Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління навчальним закладом”.
  • Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління навчальним закладом.

Порядок денний:

  • Вибори голови та секретаря зборів.
  • Вибір лічильної комісії
  • Звіт завідуюча Снігур Л.І.
  • Обговорення звіту (виступи батьків, членів колективу та громадськості).
  • Звіт голів ради закладу.
  • Таємне голосування.

У своєму звіті Людмила Іллівна розкрила всі напрямки роботи, дала аналіз виконаної роботи, розповіла про досягнуті результати, а також про педагогічні та творчі здобутки. Наголосивши при цьому роль педагогічного колективу, системність та професіоналізм всього колективу.

В обговорені звіту взяли участь працівники дитячого садка та батьки вихованців, які в свою чергу високо оцінили роботу стрижавського ДНЗ “Казка” . Ними були сказані теплі слова, щодо творчого, демократичного стилю керівництва Снігур Людмили Іллівни, яка мотивує і надихає педагогів на пошук іноваційних форм і методів роботи, які в свою чергу сприяють підвищенню ефективності навчально-виховного процесу.

 

ДНЗ – ФІЛІЯ (ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ, ВИННИЦЬКИЙ РАЙОН, СМТ СТРИЖАВКА, ВУЛ. ПРИМІСЬКА, 15, 23211)


ДНЗ (ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ, ВИННИЦЬКИЙ РАЙОН, СМТ СТРИЖАВКА, ВУЛ. АЛЛЕЇ, 58, 23210

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *